تماس با ما

فرم تماس با ما – اداره کل      

دانلود ایمیل سازمانی ادارات

نام و نام خانوادگی

پست سازمانی

شماره تماس

نمابر

پست الکترونیکی

عبدالرحیم لطفی

 سرپرست اداره کل

32224036

32225451

Gol.Modir@frw.ir

سیدحامد شجاعی

معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع

32224036

32225451

Gol.MBarnameh@frw.ir

داود مقدسی

معاون امور جنگل

32224037

32224037

Gol.MJangal@frw.ir

کامبیز علی پور

معاون فنی و آبخیزداری

32230820

32225400

Gol.MAbkhiz@frw.ir

حمید مصطفی لو

معاون حفاظت و امور اراضی

32224036

32225451

Gol.MHefazat@frw.ir

سرهنگ بزی

فرمانده یگان حفاظت

32534026

32534020

Gol.Yegan@frw.ir

سیدهاشم بنی هاشم

رئیس اداره فناوری اطلاعات و تحول اداری

32221553

32225451

Gol.Favata@frw.ir

 

رئیس اداره مدیریت عملکرد -  بازرسی

298-32235792

32225451

Gol.Amalkard@frw.ir

محسن مهاجر

رئیس اداره حفاظت و حمایت

290-32235792

32225451

Gol.Hefazat@frw.ir

احسان رنجبر

رئیس اداره استعدادیابی

292-32235792

32225451

Gol.Estedad@frw.ir

علی ساور علیا

رئیس اداره ممیزی

293-32235792

32225451

Gol.Momayezi@frw.ir

حسین یازرلو

رئیس حراست

306-32235792

32225451

Gol.Herasat@frw.ir

محمود حکیمی نیا

رئیس اداره حقوقی

296-32235792

32225451

Gol.Hoghoghi@frw.ir

یازمراد کوسه غراوی

رئیس اداره آموزش، ترویج و مشارکتهای مردمی

280-32235792

32225451

Gol.Amozesh@frw.ir

رضا احمدی

رئیس اداره برنامه ریزی بودجه و هماهنگی طرح ها

305-32235792

32225451

Gol.Barnameh@frw.ir

فرامرز غفوری

رئیس اداره امور اداری ، رفاه و پشتیبانی

308-32235792

32225451

Gol.edari@frw.ir

حمید تاجیک

رئیس اداره امور مالی

312-32235792

32225451

Gol.Mali@frw.ir

جهانبخش صادقیان

رئیس اداره جنگلداری

206-32235792

32225451

Gol.Jangaldari@frw.ir

علی ناصری

رئیس اداره جنگلکاری، پارکها و ذخیره گاههای جنگلی

214-32235792

32225451

Gol.jangalkari@frw.ir

جعفر علیمحمدی

رئیس اداره بهره برداری

212-32235792

32225451

Gol.Bahrebardari@frw.ir

آزاده محمد زاده

مسئول روابط عمومی

271-32235792

32225451

Gol.Info@frw.ir

تاج قلی فرهنگدوست

رئیس اداره امور مراتع

222-32235792

32225451

Gol.Marta@frw.ir

حسن شادمهری

رئیس اداره کنترل سیلاب و آبخوانداری

265-32235792

32225451

Gol.CSeil@frw.ir

محمد عباسی

رئیس اداره آبخیزداری و حفاظت خاک

268-32235792

32225451

Gol.HKhak@frw.ir

رمضان بهترک

رئیس اداره مهندسی و مطالعات

319-32235792

32225451

Gol.Mohandesi@frw.ir

عباس بطیار

مسئول امور قراردادها

224-32235792

32225451

Gol.Gharardadha@frw.ir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرم تماس با ما-   شهرستانهای تابعه

– ( جهت پیگیری درخواست یا پاسخ به سوالات شما عزیزان)

نام و نام خانوادگی

پست سازمانی

نام مرکز

شماره تماس

نمابر

پست الکترونیکی

حمیدرضا سلطانی

رئیس اداره

شهرستان بندرگز

34368340

34368340

Gol.Manabegaz@frw.ir

 

معاون اداره

طاهر دلیجه

رئیس اداره

شهرستان گمیشان

34465246

34465246

Gol.Manabegomishan@frw.ir

-

معاون اداره

فتاح قاسمی

رئیس اداره

شهرستان کردکوی

34342988

34342988

Gol.Manabekordkuy@frw.ir

 

معاون اداره

رضا اورمز

رئیس اداره

شهرستان آق قلا

34528121

34528121

Gol.Manabeaghala@frw.ir

عبدالحلیم سقر

معاون اداره

علی اصغر نیکویی

رئیس اداره

شهرستان گرگان

32153472

32153472

Gol.Manabegorgan@frw.ir

محمد قاسم افتخاری

معاون اداره

محمد پرتوی

رئیس اداره

شهرستان علی آباد

37223777

34224612

Gol.Manabealiabad@frw.ir

 

معاون اداره

یداله رجبلو

رئیس اداره

شهرستان رامیان

35880415

35880415

Gol.Manaberamian@frw.ir

 

معاون اداره

جلال عجم

رئیس اداره

شهرستان آزادشهر

35722670

35735593

Gol.manabeazadshahr @frw.ir

رضا عجم نوروزی

معاون اداره

فرشید رحمانی

رئیس اداره

شهرستان گنبد

33331306

33293933

Gol.ManabeGonbad@frw.ir

رحیم فلاح جلودار

معاون اداره

قربانعلی گرایلو

رئیس اداره

شهرستان مینودشت

35230661

35222050

Gol.Manabeminoodasht@frw.ir

محمد امین فصحی

معاون اداره

صفر سیجانی

سرپرست اداره

شهرستان گالیکش

35834255

35834266

Gol.Manabegalikesh@frw.ir

ساسان فرامرزی

معاون اداره

محمدصادق بشکوفه

رئیس اداره

شهرستان کلاله

35446528

35442564

Gol.Manabekalale@frw.ir

منصور ممشلی

معاون اداره

ابراهیم سرایلو

رئیس اداره

شهرستان مراوه تپه

35459130

35459130

Gol.Manabemaraveh@frw.ir

رجب محمد مرادی

معاون اداره

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ثبت دیدگاه

کاربر گرامی دیدگاه خود را ثبت کنید

فقط کاربران عضو می توانند نظر ارسال کنند
جهت عضویت در سایت اینجا کلیک نمایید