رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور طی پیامی از رییس اداره فناوری اطلاعات و تحول اداری استان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان مسعود منصور، معاون وزیر و رییس سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداری کشور طی پیامی از سیدهاشم بنی هاشم رییس اداره فناوری اطلاعات و تحول اداری استان در راستای راه اندازی سیستم پایش حریق استان و اتاق مانیتورینگ و هشدار مخاطرات منابع طبیعی در ستاد  قدردانی نمود.

در این پیام آمده است:

"توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم،موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند  بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند. قطعا کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

بدینوسیله از تلاشهای صادقانه جنابعالی در راستای راه اندازی سیستم پایش حریق استان و نیز اتاق مانیتورینگ و هشدار مخاطرات منابع طبیعی د ر ستاد، تقدیر و تشکر نموده، امید است با اتکا به خداوند متعال در انجام وظایف و امور محوله همواره موفق و موید باشید."

 

اخبار مشابه
کسب رتبه برتر اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در گروه عمومی، اجتماعی و قضایی
با نصب دوربین های دوربرد در مناطق حساس جنگلها و مراتع میتوان حریق را کنترل نمود
ضرورت استفاده از فناوری‌های نوین در پایش و اطفای حریق‌های جنگلی
گزارش تصویری / مراسم مبادله تفاهم‌نامه برای ایجاد مرکز نوآوری و فناوری منابع‌طبیعی و آبخیزداری و بهره‌برداری از پروژه‌های فناورانه
تقدیر از "موسسه سبزگامان بسکی" در هفته منابع طبیعی