به گزارش روابط عمومی منابع طبیعی آزادشهر به مناسبت هفته منابع طبیعی رئیس و دادستان دادگستری آزادشهر با نیروهای منابع طبیعی دیدار داشتند.

عجم رییس اداره منابع طبیعی آزادشهر گفت: در راستای پیشبرد اهداف منابع طبیعی و حفظ حراست از عرصه های ملی و منابع طبیعی دادگستری نقش تأثیرگذاری در این خصوص دارد که با تعامل و همکاری بین ادارات منابع طبیعی و دادگستری می توان در زمینه های جلوگیری از تخریب و تصرف ، برخورد قاطع با متخلفین و تسریع در رسیدگی به پرونده های منابع طبیعی اقدامات بیشتر و بهتری انجام داد .

خسروی رییس دادگستری نیز گفتند: ما حافظ میراث گرانبهای فرهنگی و منابع طبیعی بوده و با تمام توان با سودجویان و متخلفان برخورد خواهیم کرد .

دادستان ازادشهر هم در این جلسه با گرامیداشت هفته منابع طبیعی، ضرورت توجه به اقدامات پیشگیرانه در راستای حفاظت از منابع طبیعی را مورد تاکید قرار داد و گفت: استفاده از ظرفیت های محلی در روستا ها از اقدامات مهم برای پیشگیری می باشد .

وی گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی برای ضابطین قضایی جهت آشنایی ضابطین با قوانین و مقررات قضایی از برنامه های کاری دستگاه  قضایی است.

اخبار مشابه
گشت مشترک اداره منابع طبیعی و آبخیزداری به همراه نیروی انتظامی از مراکز دپوی چوب شهرستان آزادشهر
مراسم افتتاحیه و کلنگ زنی متمرکز 169 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار 622 میلیارد تومان و اشتغال 558 نفر در شهرستان آزادشهر
آغاز ساخت سازه سنگی ملاتی بر رودخانه قره چای
نهالکاری در مدارس حرکتی به سوی نهادینه کردن فرهنگ مهربانی در طبیعت
کاشت نهال به یاد شهدای سلامت در شهرستان آزادشهر